Lista Mediatorów Ośrodka Mediacyjnego Fundacja OIRP w Lublinie „Znam Prawo”

MediatorTelefonKontakt mailowyPreferowana specjalizacja
Tomasz Barszcz515772322tomaszbarszcz@o2.plBez ograniczeń
Przemysław Bełżek669418111belzekp@gmail.comSprawy cywilne, gospodarcze i rodzinne.
Sławomir Berezakontakt@fundacjaznamprawo.plBez ograniczeń
Bożena Bilkiewicz- Bańkabilban@wp.plSprawy administracyjne
Wojciech Chmielkontakt@fundacjaznamprawo.plSprawy gospodarcze
Katarzyna Filipekkancelarialublin@gmail.comBez ograniczeń
Joanna Gil507591789joannagil.kancelaria@gmail.comBez ograniczeń
Katarzyna Grandus733130581grandus@onet.plBez ograniczeń
Beata Janiszewska-Trukan608279597beajot2@interia.plSprawy cywilne, rodzinne, gospodarcze, pracownicze
Ewa Jaworska605628786ewa.jawa@gmail.comSprawy pracownicze i ubezpieczenia społeczne, podatkowe, administracyjne, cywilne.
Konrad Łakomy732991744konradlakomy@kancelarie.netSprawy gospodarcze, cywilne, umowy i spółki handlowe, pracownicze, żywieniowe, turystyczne, budowlane, nieruchomości, spadkowe, ochrona danych osobowych, majątkowe małżeńskie, autorskie
Ireneusz Misiejukkontakt@fundacjaznamprawo.plBez ograniczeń
Jaromir Miaskowskikontakt@fundacjaznamprawo.plSprawy administracyjne, cywilne gospodarcze
Czesław Mroczkokontakt@fundacjaznamprawo.plBez ograniczeń
Sławomir Pilipieckontakt@fundacjaznamprawo.plBez ograniczeń
Andrzej Pruszkowskikontakt@fundacjaznamprawo.plBez ograniczeń
Dominika Przybysz698767016dominikaprzybysz3@gmail.comSprawy gospodarcze, cywilne
Iwona Skorynkiewiczkontakt@fundacjaznamprawo.plBez ograniczeń
Dawid Skrzypczyk606305991dsradca@gmail.comSprawy rodzinne, cywilne, gospodarcze
Igor Stasiuk604269712igorstasiuk@o2.plSprawy cywilne, prawo gospodarcze, prawo pracy
Agnieszka Szymczyk600998038agnieszka_szymczyk@op.plSprawy cywilne, pracownicze, gospodarcze, handlowe
Mateusz Tryka600499866mateusztryka@gmail.comSprawy cywilne, gospodarcze
Joanna Zalewska53533640kancelariazalewska@op.plBez ograniczeń
Magdalena Kosicka - Leszczyńska696202011magkleszcz@gmail.comSprawy cywilne, rodzinne
Anna Rososzczukkontakt@fundacjaznamprawo.plBez ograniczeń
Tomasz Dąbrowski504371342tomasz.dab@interia.plSprawy gospodarcze, cywilne, rodzinne, pracy oraz karne